Blogi

Rõõmusõnumid Viidumetsast!

06.05.2024 

Viidumetsa taristu ehitus on edukalt lõppenud ning esimesed õnnelikud omanikud on oma krundid vastu võtnud. See on põnev hetk, mis märgib uue eluetapi algust nii neile kui ka kogu Viidumetsa kogukonnale. Ootame suure huviga, milliseid hämmastavaid kodusid ja unistusi Viidumetsas ellu viiakse!

Kevade saabudes on Aegviidus õhus uued ja värsked tuuled ning nii suurtele kui ka väikestele on tulemas mitmeid üritusi ja lõbusaid koosviibimisi. Tutvu lähemalt Anija valla seltsieluga Anija valla kodulehel ning ole valmis avastama uusi sõpru ja meeldejäävaid hetki keset kaunist loodust ja rikkalikku kultuuripärandit.

Kui ka Sina soovid hommikul ärgates nautida linnulaulu ja metsakohinat Viidumetsas, siis juba 8. mail kell 16.00-18:00 toimub kliendipäev! See on suurepärane võimalus tutvuda hetkel veel valikus olevate kruntide, ridaelamute ja eramajadega! 

 

Registreeru kliendipäevale!
birdeye-final-1-min
1
/
3

Loodus kutsub koju!

Loome hoole ja armastusega keskkonna, kus soovime elada ka ise. Hoolikalt valitud asukoht, hubased kodud, hästi arenenud infrastruktuur ja kokkuhoidev kogukond - Viidumetsast leiad kõike seda!

Kodu valik