Eramajad

viidumetsa-asendiplaan
Broneeri kodu

Rohkelt valikuvabadust

Kui Sa oled endale kõige meelsama kodukoha juba ära valinud, siis on aeg hakata unistama uuest kodust. Viidumetsas leiad kolme sorti maju, mis on sobilikud nii väiksematele kui ka suurematele peredele. Vahet ei ole, kas Sa eelistad hommiku- või õhtupäikest, sest oma kodu asetust on Sul võimalik ilmakaarte suhtes muuta.

Viidupesa

Kui hindad eelkõige kompaktsust ja tänapäevaselt nutikat ruumikasutust, on Viidupesa Sulle parim valik. Viidupesas on igal asjal oma koht, ruutmeetritki raiskamata. Tunne elust mõnu teades, et siin on kõik sinu käe järgi.

Pindala: 86 m2

Tube: 3 – 4

Maja 2

Viidukodu

Siin on palju ruumi. Viidukodu on loodud kõiki pere vajadusi silmas pidades. Saab puhata, saab mängida ja leidub ruumi kõigele, mida Sul eluks vaja läheb. Siin on õnnelikud kõik alates täiskasvanutest kuni laste ja koduloomadeni.

Pindala: 106 m2

Tube: 4-5

C1

Viiduvilla

Viiduvilla täidab ka kõige ruuminõudlikuma pere ootused ning vajadused. Palju tube, palju rõõmu ja mis kõige tähtsam – siin jätkub ruumi igale pereliikmele. Viiduvillas mahuvad isegi klaveritund ja pühapäevane puhkehetk sama katuse alla.

Pindala: 136 m2

Tube: 6-7

Saunamaja

Saunamaja on ühe kodu lahutamatu osa. Viidusaunas on mõnus köögiala, puhkeruum ja muidugi ka saun. Seal on võimalik aastaringselt öömaja pakkuda oma kallitele külalistele lähedalt ja kaugelt. Kui Sa tunned, et ei vaja pesa, kodu või villat, siis on sul võimalik ka ainult saunamaja kasuks otsutada.

Kodude valik

untitled-design
untitled-design
Aadress
Suurus
Krundi suurus
Hind
Ranna tee 5
1500 m²
Müüdud
Ranna tee 9
1590 m²
Müüdud
Ranna tee 13
1500 m²
Müüdud
Ranna tee 14
1515 m²
Müüdud
Ranna tee 15
1505 m²
Müüdud
Ranna tee 17
1580 m²
Müüdud

Kirjuta meile!

Võta julgelt meie maakleritega ühendust, et saaksid valida endale meelepärase kodu või maatüki.

Maakler

Marge Sinimets

511 9390

Maakler

Elmar Liitmaa

501 8948

*
1
/
5