Müügiinfo

Müügi­protsess

 1. Krundi broneerimine

  Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 6000 euro suuruse ettemakse.

 2. Võlaõiguslik leping (VÕL)

  Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõiguslepingu sõlmimisega tuleb tasuda 30% kinnistu maksumusest, millest on lahutatud juba tasutud 6000 eurot.

 3. Asjaõiguslik leping (AÕL)

  Teede ja taristu valmimisel sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, kus ostja tasub ülejäänud osa ostusummast ning toimub krundi omandiõiguse üleminek.

 4. Täiendav kodu ostmine

  Hiljem on soovi korral võimalik krundi võlaõiguslik leping konventeerida ümber uue kodu võlaõiguslikuks lepinguks, mida arvestatakse kodu sissemaksena.

  Näide: Peeter teeb võlaõigusliku lepinguga sissemakse 50% krundi ostusummast. Kui ta hiljem otsustab juurde soetada kodu, siis tehakse võlaõiguslikulepingu muudatus, pärast mida on võimalik Peetril arvestada eelnevalt tehtud makset kodulaenu sissemaksena.

Lepingu hinnas sisaldub

 • Tasu krundini viiva kõva kattega tee eest.
 • Tasu tehnovõrkude krundini rajamise ja liitumise eest (vesi, elekter, kanalisatsioon).
 • 20 000 euro väärtuses arhitektuurne projekt.
 • Kümblustünn.*

*Pakkumine kehtib märtsikuu jooksul maatüki soetanud klientidele.

Lepingu hinnas ei sisaldu

 • Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv.
 • Sidevõrguga liitumistasu (valmidus sidevõrgu jaoks luuakse arendaja poolt).

Kodud valmivad sügiseks 2024!

Talv 2023
Maatükkide müük
Kevad 2023
Taristu ehitus
Kevad 2023
Kodude müük
Sügis 2023
Kruntide üleandmine
Sügis 2023
Kodude ehitus
Suvi/sügis 2024
Kodude valmimine

Kirjuta meile!

Meie maaklerid on valmis iga kell vastama sinu küsimustele ja andma lisainfot. Sinu uus kodu ootab Aegviidus!

Maakler

Marge Sinimets

511 9390

Maakler

Elmar Liitmaa

501 8948

Pinered

Viidumetsa rajab kinnisvaraettevõte Pinered. Kinnisvara arendus on meie jaoks midagi enamat kui vaid kinnisvara müük ja ehitus. Me tegeleme ruumi loomisega, tehes seda algusest lõpuni ise. Me oleme arendajad, disainerid ja ehitajad. Sedasi saame olla kindlad, et meie rajatud ruutmeetritel on kõige rohkem ruumi. Meie inimeste käe all on projekteeritud ja ehitatud kümneid eramuid, kortermaju ja büroopindu.

Pinered sündis vajadusest rajada iseendile kodud. Täna elavad Pineredi majades ka meie sõbrad ja kolleegid. Meie sooviks on anda kõigile võimalus saada osa Pineredi loodud ruumist. See meeldib meile ja see on asi, mida me kõige paremini oskame. Meie unistuseks on jätta endast maha kestev ja väärtuslik pärand.